Rada Miejska w Kwidzynie 

 

 

Kontakt:
Biuro Rady Miejskiej,

Urząd Miejski

ul. Warszawska 19

pok. nr 115

tel. (055) 6464 711 

e-mail: radamiejska@kwidzyn.pl

Sesje Rady Miejskiej odbywają sie w ostatni czwartek miesiąca o godz. 12.00 w sali nr 110 Urzędu Miejskiego w Kwidzynie przy ul. Warszawskiej 19.

Kontakt z Radnymi Rady Miejskiej w Kwidzynie

kgorlewicz@kwidzyn.eu - Kazimierz Gorlewicz
lbielawska-karatysz@kwidzyn.eu - Lidia Bielawska - Karatysz
iwisniewska@kwidzyn.eu  - Izabella Wiśniewska
mwesolowski@kwidzyn.eu - Mariusz Wesołowski
mdzikowski@kwidzyn.eu - Mieczysław Dzikowski
jgolder@kwidzyn.eu - Jarosław Golder
skasztelan@kwidzyn.eu - Sebastian Kasztelan
lkwiatkowski@kwidzyn.eu - Lech Kwiatkowski
jliguz@kwidzyn.eu - Justyna Liguz
wnowakowski@kwidzyn.eu - Wiesław Nowakowski
gobiala@kwidzyn.eu - Grzegorz Obiała
wpukarowski@kwidzyn.eu - Wojciech Pukarowski

pulskwidzyna@boo.pl - Marek Sidor
zsitko@kwidzyn.eu - Zbigniew Sitko
jstrociak@kwidzyn.eu - Jacek Strociak
rszalapski@kwidzyn.eu - Roman Szałapski
ptrynda@kwidzyn.eu - Paweł Trynda
zwisniewski@kwidzyn.eu- Zdzisław Wiśniewski

zbigniew.drelich@wp.pl - Zbigniew Drelich

 

 


Liczba odwiedzin : 2156
Podmiot udostępniający informację : Urząd Miejski w Kwidzynie
Osoba wprowadzająca informację : Bożena Haracz
Osoba odpowiedzialna za informację : Alina Muszyńska
Czas wytworzenia: 2003-06-28 00:00:00
Czas publikacji: 2018-02-08 14:12:15
Data przeniesienia do archiwum: Brak